
Пісочна фільтрувальна станція для каркасного басейну Aquaviva Lagoon 550 Фільтраційна системи установка установка ємність фільтр-н
25 284 ₴
- Немає в наявності
- Код: 35116
Фільтраційна установка для басейну Aquaviva Lagoon 550 (11 м3/год, D330)
Фільтраційне встановлення Aquaviva Lagoon 550 — це пісочна система очищення води з верхнім типом під'єднання. Призначена для обслуговування приватних басейнів об'ємом до 44 000 л.
Корпус фільтра виготовлений із високоміцного поліетилену, насоса — з термопластику. Встановлення комплектується клапаном на 6 режимів, манометром і сполучними муфтами.
- Продуктивність: 11 м3/год
- Потужність насоса: 0.55 кВт
- З'єднання: 32/38 мм
- Завантаження піску: 20 кг
Фільтраційне встановлення Aquaviva Lagoon 550 — це максимально вигідне рішення для очищення води від забруднень до 50 мкм у басейнах обсягом до 44 м3. Встановлення комплектується однофазним насосом потужністю 0.55 кВт і пісочним фільтром.
Насос обладнаний префільтром для грубого очищення води. Він захищає двигун насоса від потрапляння сміття. Дренажний клапан дає змогу одним рухом підготувати насос до зимівлі. Надійний корпус із термопластику продовжує термін експлуатації пристрою.
Фільтр обладнаний шестиходовим клапаном з верхнім типом під'єднання. Клапан обладнаний манометром для контролю тиску. Ємність із високоміцного поліетилену забезпечує стійкість до корозії, вологи, ультрафіолету та хімії для басейну. Лита платформа для фіксації фільтра постачається в комплекті.
Ви можете під'єднати фільтрувальне встановлення до системи водопостачання свого басейну за допомогою з'єднань діаметром 1.5|. Як фільтрувальний елемент використовуйте кварцовий або скляний пісок
фракцією від 0.5 до 0.8 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм басейну | 44 куб. м |
| Діаметр фільтра | 330 мм |
| Завантаження піску | 20 кг |
| Довжина | 71 см |
| Ширина | 50.8 см |
| Додатково | |
| Тип фільтра | Пісочний |
| Корпус фільтра | Полиэтилен |
| Макс. пропускна здатність, м3/год | 11 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 1.2 |
| Фракція, мм | 0.5 - 0.8 |
| Тип підключення | Верхнее |
| З'єднання | 32/38 мм |
| Корпус насоса | Термопластик |
| Мотор | Неіржавка сталь |
| Клас захисту | IPX5 |
| Електричні характеристики | 220-240 B/50 Гц |
- Ціна: 25 284 ₴





