
Бездротовий ручний пилосос для чищення басейну Kokido Telsa 15 Акумуляторні підводний вакуумний пилосос автоматичний
14 036 ₴
7 018 ₴
- Готово до відправки
- Код: Telsa15
Ручний пилосос для басейну Kokido Telsa 15
Ручний пилосос Kokido Telsa 15 чудово підходить для басейнів Bestway та Intex. Повністю автономний: працює від вбудованого акумулятора, що заряджається, не вимагає дротів, під'єднання до мережі, шлангів. Має плавальну головку зі знімною щіткою.
- Місткість фільтра: 500 мл.
- Обладнаний ручкою-штангою на 5 секцій завдовжки 222 см.
- Час роботи на одному заряді: 40 хв
- Максимальна глибина басейну: 2 м
- Продуктивність: 1.9 м3/год
Компактний акумуляторний пилосос Kokido Telsa 15 ручний. Виконує прибирання басейну незалежно від електрики або системи циркуляції. Як джерело живлення використовується літій-іонна батарея, що заряджається.
Комплектація:
- Ручний пилосос з акумулятором
- Зарядний пристрій із перехідником
- Фільтр (мішок)
- Насадка-головка з коліщатками та щітками
- Кутова щітка
- Штанга 5 секцій 222 см
- Інструкція
Не вимагає наявності шланга та насоса — для початку очищення користувачеві необхідно лише натиснути кнопку старту, й опустити апарат у воду.
Модель Telsa 15 комплектується двома типами насадок:
- Насадка з плавальною головкою має ролики для ковзання поверхнею й обладнана 3 щітками.
- Гнучка насадка зі щіткою призначена для точкового чищення кутів і налиплого сміття.
Пилосос рекомендований для СПА-ванн, невеликих каркасних і збірних басейнів. Дасть змогу ефективно прибрати сміття, опале листя й комах. Рекомендована температура води до +35 С. Клас захисту IPX8.
Особливості Telsa:
- Пилосос має 5-секційну штангу з ручкою. Гніздо під штангу також підходить для інших стандартних телескопічних трубок з V-кріпленням.
- Головка з коліщатками для швидкого ковзання будь-яким типом покриття. Для відтирання налиплого сміття на головці є три спеціальні щітки.
- Мийний фільтр швидкого доступу дає змогу видалити з резервуара сміття, що накопичилося впродовж хвилини.
- Додаткова вузька знімна насадка з жорсткою подвійною щіткою використовується для чищення кутів і видалення нальоту з поверхні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kokido |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм басейну | 32 куб. м |
| Додатково | |
| Живлення пилососа | Від акумулятора |
| Продуктивність, м3/год | 1.9 |
| Живлення | Li-ion 2000mAh, 7.4V батарея |
| Робота від акумулятора | 40 хв |
| Ширина прибираної частини | 230 мм |
| Час заряджання | 4-5 годин |
| Тканинний мішок для сміття | 500 мл |
| Розмір в пакованні | 517х164х150 |
| Вага в пакованні, кг | 2.1 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | |
| Комплектація | Інструкція, Штанга 5 секцій 222 см, Кутова щітка, Насадка-головка з коліщатками та щітками, Фільтр (мішок), Зарядний пристрій із перехідником, Ручний пилосос з акумулятором |
- Ціна: 7 018 ₴





